Szkoła Podstawowa im. Górników Surowców Mineralnych w Czernej

Serdecznie Zapraszamy

Relacja z koła przyrodniczego w roku szkolnym 2021/2022

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas IV i V uczestniczyli w zajęciach koła przyrodniczego. Na zajęciach dużo się działo!!!

Zwiedzaliśmy najbliższą okolicę, wyjeżdżaliśmy na wycieczki oraz przeprowadzaliśmy eksperymenty. Budowaliśmy elektrownie wiatrowe i wodne, robiliśmy wulkan, lampę lawę, sprawdzaliśmy jak wędruje woda, robiliśmy tęczę w słoiku, kolorowy deszcz, doświadczenia z magnesami i wiele innych. Atmosfera była wspaniała. Wiele się nauczyliśmy i przede wszystkim dobrze się bawiliśmy. To był udany rok.