Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Szkoła Podstawowa im. Górników Surowców Mineralnych w Czernej

 

 

Serdecznie Zapraszamy

Dzień Dziecka, Sportu i Profilaktyki

Dnia 21.06.2022 w Szkole Podstawowej im. Górników Surowców Mineralnych w Czernej odbył się Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu i Profilaktyki.

Dnia 21.06.2022 w Szkole Podstawowej im. Górników Surowców Mineralnych w Czernej odbył się Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu i Profilaktyki.

W wydarzeniu wzięli udział wszyscy uczniowie szkoły Podstawowej w Czernej oraz nauczyciele.

Wcześniej przygotowany scenariusz pozwolił na sprawne przeprowadzenie wyznaczonych zadań z wykorzystaniem sprzętu sportowego zakupionego dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta  i zagwarantował naszym uczniom wspaniałą zabawę.  Urozmaiconych 9  stacji zadaniowych pozwoliło naszym uczniom wykazać się  sprawnością  fizyczną i umiejętnością gry zespołowej. Dzięki czemu zostały zrealizowane w tym dniu główne cele jakie przyświecały wydarzeniu, do których zaliczyć można między innymi: rozwijanie sprawności fizycznej oraz nabywanie umiejętności opanowywania emocji, pokonywania trudności.

 

Bardzo miłym akcentem, który pozytywnie zaskoczył uczniów były gadżety sportowe, które uczniowie otrzymali na własność i były bardzo miłym zakończeniem tego dnia.