ECOKONKURS- CHARYTATYWNA ZBIÓRKA ODZIEŻY

Przypominamy, że w naszej szkole trwa Ecokonkurs. Polega on na zbiórce odzieży nowej lub używanej o jak największej wadze, która zostanie wprowadzona ponownie do obiegu.

Zbieramy: wszystkie elementy garderoby damskiej, męskiej, dziecięcej i niemowlęcej; buty połączone w pary; akcesoria, np. : torebki, paski, biżuteria; tekstylia domowe, np.: koce, pościel, obrusy, firany.

Uczestnicy konkursu mogą przekazywać darowizny na charytatywny cel konkursu. Przekazany 1zł to 1 kg dodany do wyniku placówki.

Aby przekazać wybraną kwotę do wirtualnej skarbonki wystarczy wybrać swoją placówkę i dokonać wpłaty. Znajdź swoją placówkę lub wybierz z listy. Wejdź na stronę www.ecokonkurs.pl/wirtualna-skarbona

Można również wrzucać monety do skarbonki, która znajduje się na parapecie w korytarzu szkoły, tuż obok bocznego wejścia.

Przekazując dary wspomagamy fundusz, z którego wypłacane są stypendia oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Zbiórka  trwa do 16 maja 2024 roku, zachęcamy do  udziału.

Do 17 czerwca 2024 r. zostanie opublikowany  ranking finałowy.

Koordynator konkursu: Katarzyna Ozga