Witamy na naszej stronie.

Mamy nadzieję, że dzięki niej zarówno rodzice podopiecznych, jak i podopieczni będą mogli bardziej zaangażować się w życie placówki.

Dzisiaj na tablicy

życzenia wielkonocne

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Górników Surowców Mineralnych w Czernej ogłasza zapisy dzieci do ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO ORAZ KLASY I na rok szkolny 2024/2025

1.Zapisy dzieci (zamieszkałych w obwodzie szkoły) do klasy pierwszej odbywają się w terminie od dnia 01 lutego 2024 r. do dnia 01 marca 2024 r.
2. Zapisy dzieci (zamieszkałych poza obwodem szkoły) do klasy pierwszej odbywają się w terminie od dnia 20 sierpnia 2024 r. do dnia 23 sierpnia 2024 r.
3. Zapisy dzieci do oddziału przedszkolnego (zamieszkałych na terenie gminy)  odbywają się w terminie od dnia 19 marca 2024 r. do dnia 12 kwietnia 2024 r.
4. Złożenie potwierdzenia o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym odbywa się w terminie od dnia 01 lutego 2024 r. do dnia 29 lutego 2024 r.

W przypadku wyboru innej szkoły niż szkoła obwodowa, rodzice są proszeni o przekazanie informacji, do której szkoły dziecko będzie uczęszczało.

Zapisu dziecka dokonuje osobiście rodzic/opiekun prawny w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 14.00 na podstawie dowodu osobistego rodziców.
Zgłoszenie pobiera się bezpośrednio z sekretariatu, ze strony internetowej szkoły z zakładki: REKRUTACJA lub STRONY BIP.

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować telefonicznie (75 736 33 14) lub pocztą elektroniczną (sekretariat@szkola-czerna.pl).

********************************************************************************************************