Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Witamy

Serdecznie zapraszamy

Zobacz też

 • Laboratoria przyszłości

  Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

  Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka). W ramach Laboratoriów Przyszłości organy prowadzące szkoły otrzymają od państwa wsparcie finansowe warte ponad miliard złotych, dzięki któremu miliony polskich uczniów będą mogły uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywać w ten sposób praktyczne umiejętności.

   

  Laboratoria Przyszłości - Code Designer

   

 • Godziny pracy pedagoga

  Godziny pracy pedagoga/ pedagoga specjalnego

   

  Dni tygodnia

  Godziny pracy

  poniedziałek

  8-12.30

  wtorek

  9-11.30

  środa

  10-12.30

  czwartek

  10-14.20

  piątek

  12.14.20

 • Plan zamówień publicznych SP w Czernej na 2022rok

  Plik do pobrania można znaleźć w zakładce "O nas"- Plan zamówień publicznych SP w Czernej na  2022 rok

 • Nasze sukcesy

  Igrzyska dzieci – uczennice SP Czerna zajęły III miejsce w finale strefy jeleniogórskiej w tenisie stołowym...